Młynki

Hario Skerton - Ręczny Młynek do Kawy Hario Skerton - Ręczny Młynek do Kawy 2
Wysyłka w 24h
169,00 zł
Hario Skerton to ręczny młynek do kawy producenta z Japonii. Najwyższa jakość wykonania i precyzyjna dbałość o detale dają użytkownikom możliwość szybkiego mielenia kawy.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Młynki do kawy - ręczne i elektryczne.

Świeżo zmielona kawa smakuje wspaniale. Właśnie dlatego osoby, które nie dysponują ekspresem ciśnieniowym coraz częściej decydują się na zakup kawy w ziarnach i samodzielnie mielą ją w młynku.

W naszej ofercie dostępne są młynki ręczne i automatyczne czołowych producentów. Urządzenia umożliwiają sprawne zmielenie ziaren ‒ grubość mielenia można regulować. Wszystkie modele są lekkie, poręczne i wykonane z trwałych materiałów. Stożkowe, ceramiczne żarna, antypoślizgowe nakładki, szczelne pokrywki sprawiają, że młynki sprawdzają się znakomicie przez długi czas.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.