OUTLET

Saeco PHEDRA EVO CAPPUCCINO ze stałym podłączeniem wody!
Wysyłka w 24h
2 460,00 zł
Inżynierowie Saeco, tworząc model Phedra EVO Cappuccino, weszli na nowy poziom stylistyki i designu. Ekspres ten jest prawdziwym szczytem elegancji i będzie stanowił element ozdobny każdego miejsca w którym się znajdzie! Błyszczący, czarny front połączony z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem oraz ciekawymi, nowoczesnymi aplikacjami daje rewelacyjny efekt,...
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Outlet - wyprzedaż ekspresów do kawy

Wyprzedaż powystawowych, automatycznych ekspresów do kawy różnych producentów.

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć wyprzedaży. Prowadzimy outlet, w którym można nabyć powystawowe ekspresy do kawy oraz różnego typu akcesoria kawowe. Wśród naszych propozycji znajdziecie modele do użytku domowego, jak i biurowego, z logo wielu producentów, między innymi Saeco. Oferujemy modele o różnych parametrach, nowoczesnym designie i oczywiście w atrakcyjnych cenach.

Jeśli więc szukacie porządnego ekspresu w atrakcyjnej cenie, zapraszamy na zakupy!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.