Sir William's


Świat aromatów i smaków herbaty to podróż przez wszystkie kontynenty. Najlepsze gatunki krzewu herbacianego zawsze były owocem wielkiej miłości i troski.

O uprawy i ich rozwój dbały elity. Angielscy królowie rozsmakowali się w herbacie pochodzącej z Cejlonu, afrykańscy wodzowie uwielbiali napary z rooibos, chińscy cesarze dbali o wysublimowane gatunki herbat zielonych i białych, a na japońskim dworze odbywano wielogodzinny ceremoniał parzenia herbaty zielonej. Nawet w Ameryce Południowej delektowano się aromatycznym i pobudzającym naparem Yerba Mate.

Herbaty Sir William's to połączenie tych tradycji i dobrego smaku. Wszystkie gatunki są efektem wieloletnich poszukiwań, testów, konsultacji i pogłębiania wiedzy o najlepszych herbatach. Najsłynniejsze i najbardziej cenione odmiany są jak diamenty. Ich odnalezienie to sztuka, która udała się niewielu. Doskonała herbata to bowiem nie tylko smak lecz również kultura jej spożywania, od zaparzenia po sposób serwowania.
Różne gatunki i kompozycje smakowe mają swoje korzenie w kulturach całego świata. Sir William's pozwala rozsmakować się w magii tych złocistych aromatycznych naparów pachnących orientem, luksusem i przyjemnością. To podróż do królewskiego świata pełnego tego co najlepsze.
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.