Szklany Drip Hario V60-01- czarny
Szklany Drip Hario V60-01- czarny
Szklany Drip Hario V60-01- czarny
Szklany Drip Hario V60-01- czarny

Szklany Drip Hario V60-01- czarny

Wysyłka w 24h
75,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Szklany Drip Hario V60 dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i najwyższej klasie materiałów, z których został wykonany, sprawia, że parzenie w nim kawy staje się łatwe i przyjemne.

 

Szklany Drip Hario V60 wykonany jest ze szkła i z bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które pozostaje obojętne na smak kawy. Dzięki temu pijemy kawę o wyjątkowym aromacie.

Drip Hario daję duże możliwości kontroli procesu parzenia kawy, poprzez wpływanie na temperaturę parzenia, stopień zmielenia kawy, czy innymi parametrami. 

Ta prosta metoda alternatywnego parzenia kawy zachęca smakoszy do eksperymentowania. Pozwala przenieść się w magiczny świat picia aromatycznej kawy.

Drip Hario umożliwia zaparzenie od 150 do 360 ml kawy (w praktyce od jednego do dwóch kubków "małej czarnej").

Drip Hario V60 najlepiej używać wraz z filtrami papierowymi i innymi akcesoriami firmy Hario, które znajdziecie w naszym sklepie.

Hario
Brak opinii
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.