Jaki kupić ekspres do kawy do 3000 zł?

Ekspres do kawy do 3000 zł

Ekspres do kawy to zautomatyzowane urządzenie ułatwiające zaparzenie tego aromatycznego napoju. Jednymi z najpopularniejszych modeli dostępnych na rynku są ekspresy ciśnieniowe, dzięki którym można w kilka chwil przygotować nie tylko pyszną, czarną kawę, ale również  między innymi latte i cappuccino.

Na rynku znajdziesz sporo ekspresów w różnym przedziale cenowym. Na jaki produkt się zdecydować, jeśli dysponujesz budżetem do 3000 złotych? W poniższym artykule omawiamy kilka przykładowych modeli. Zachęcamy do lektury!

Ekspresy ciśnieniowe do kawy DO 3000 zł – TOP 4

Miłośnicy kawy, wiedzą, że napój ten najlepiej smakuje, jeśli przygotowywany jest w wysokojakościowym urządzeniu. Nowoczesne ekspresy ciśnieniowe wyposażone są w kilka programów, ułatwiających zaparzenie kawy. Dzięki nim można również przyrządzić napoje o zróżnicowanej intensywności oraz ilości mleka. Poniżej przedstawiamy kilka sprawdzonych ekspresów, jakie można nabyć do 3000 złotych.

  • Ekspres NIVONA CR 769 NEW SILVER LINE – nowoczesny ekspres ciśnieniowy, który wyposażony został w 2,2 l pojemnik na wodę. Co więcej, wewnątrz urządzenia znajdują się dwa zbiorniki, na kawę mieloną oraz ziarnistą, dzięki temu każdy może przygotować swój ulubiony napój według własnych preferencji. Ekspres NIVONA CR 769 pozwala również na przyrządzenie aż 8 różnych rodzajów kaw. Cena ekspresu wynosi około 2900 zł.
  • Ekspres Melitta Latticia OT Czarny – automatyczne, intuicyjne urządzenie, dzięki któremu można przygotować zarówno delikatne cappuccino, jak i czarną kawę. Co więcej, ekspres ten przeznaczony jest dla osób, którym zależy na kilku funkcjach, między innymi na wyborze mocy napoju, stopnia zmielenia kawy czy spieniania mleka, jednak nie chcą przepłacać. Ekspres ten dostępny jest w niezwykle korzystnej cenie, gdyż można go nabyć już za niecałe 2000 zł.
  • Ekspres NIVONA CR 520 BLACK – przeznaczony głównie dla osób, którym zależy na przyrządzeniu kawy o głębszym smaku oraz aromacie. System Aromatica wydobywa maksymalną dawkę smaku napoju i pięknego zapachu. Co więcej, przy użyciu ekspresu można przygotować zarówno czarną, mocną kawę, jak i nieco delikatniejszą, z dodatkiem spienionego mleka, np. cappuccino lub latte. Cena ekspresu wynosi nieco ponad 1600 zł, dzięki temu jest to urządzenie, na którego zakup wiele osób może sobie pozwolić.
  • Ekspres Saeco Lirika Silver Plus – jest to jeden z najmniejszych ekspresów ciśnieniowych, jakie dostępne są na rynku, dzięki temu zmieści się nawet w niewielkiej kuchni. Ekspres wyposażony został w funkcję regulacji mocy oraz wielkości napoju. Oprócz kawy czarnej i z mlekiem można również przygotować sobie wrzątek do herbaty. Ekspres ten można nabyć za mniej więcej 1900 zł.

Podsumowanie, jaki ekspres do 3000 zł

Dysponując budżetem do 3000 złotych, można kupić naprawdę wysokojakościowe, ciśnieniowe ekspresy do kawy, dzięki którym przygotowanie napoju będzie o wiele łatwiejsze, a także przyjemniejsze. Jedną z bardziej polecanych propozycji jest ekspres Saeco Lirika Silver Plus.

Urządzenie jest stosunkowo niewielkie, dlatego bez problemu można go postawić w nieco mniejszych kuchniach. Miłośnicy różnych rodzajów kaw, powinni natomiast sięgnąć po ekspres Nivona CR 769, dzięki któremu można przygotować aż 8 kaw zarówno z mlekiem, jak i bez niego.

Komentarze (0)

Brak komentarzy na ten moment
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.