Ekspresy ciśnieniowe

Ilość produktów: 69

Ekspresy do kawy ciśnieniowe (automatyczne i kolbowe).

Oferujemy duży wybór ekspresów ciśnieniowych czołowych marek, między innymi Saeco, Nivona, Jura, Melitta, 4 SWISS i innych. Proponujemy ekspresy o różnej mocy, w wielu wielkościach i z różnymi funkcjami dodatkowymi, na przykład z młynkiem i możliwością regulowania grubości mielenia kawy, z o...

Ekspresy do kawy ciśnieniowe (automatyczne i kolbowe).

Oferujemy duży wybór ekspresów ciśnieniowych czołowych marek, między innymi Saeco, Nivona, Jura, Melitta, 4 SWISS i innych. Proponujemy ekspresy o różnej mocy, w wielu wielkościach i z różnymi funkcjami dodatkowymi, na przykład z młynkiem i możliwością regulowania grubości mielenia kawy, z opcją przygotowania różnych rodzajów kaw, na przykład cappuccino, latte, espresso czy ze spieniaczem mleka.

Zakupicie u nas zarówno ekspresy do domowej kuchni, jak również do biura, restauracji czy lokalu gastronomicznego. W przypadku problemów z wyborem służymy pomocą. Zapraszamy na zakupy!

Czytaj więcej...
Pokaż
Sortuj wg

Parametry

Producent

Dzienna wydajność

Kolor obudowy

Wyświetlacz

Spieniacz

Bluetooth

Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów

Ekspresy dla ciebie

Wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki smacznej kawy. Właśnie dlatego ekspresy ciśnieniowe pojawiają się w domowych, jak również w biurowych czy firmowych kuchniach, są też istotnym elementem wyposażenia kawiarni i restauracji ‒ w końcu nic tak nie poprawia nastroju, jak aromatyczne espresso, latte macchiato, cappuccino czy klasyczna kawa z mlekiem.

Zainteresowani zakupem ekspresu do wyboru mają modele automatyczne oraz półautomatyczne ‒ kolbowe, o różnych parametrach, w szerokim przedziale cenowym i z logo wielu producentów.

Ekspresy ciśnieniowe automatyczne i półautomatyczne

Ekspresy ciśnieniowe półautomatyczne, czyli kolbowe, są bardziej skomplikowane w obsłudze niż  modele automatyczne ‒ aby zaparzyć napar, należy odmierzyć i  ubić kawę, a następnie wyczyścić kolbę.

Modele automatyczne są bardzo intuicyjne w obsłudze ‒ wiele kaw można przygotować za pomocą jednego przycisku. Takie modele zazwyczaj mają wbudowany młynek, wyposażone są w funkcję spieniania mleka oraz w system automatycznego czyszczenia i odkamieniania.

Ekspresy ciśnieniowe ‒ na co zwrócić uwagę?

Na jakie parametry warto zwrócić uwagę podczas wybierania ekspresu ciśnieniowego? Tutaj istotne są takie kwestie, jak moc która wpływa na szybkość parzenia kawy, ciśnienie, od którego uzależnione są rodzaje kaw, jakie będziemy mogli zamarzyć ‒ optymalne ciśnienie wynosi 15-19 barów, wielkość pojemników na kawę, wodę, skropliny, fusy to kolejna istotna kwestia ‒ im większe pojemniki, tym rzadziej będziemy musieli je opróżniać i uzupełniać.

Kolejne istotne kwestie to wbudowany młynek, system automatycznego czyszczenia, wielkość ekspresu czy jego design.

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wysyłka W 24 godziny

 • Poleca nas 100 % Klientów

  Poleca nas 100% Klientów

 • Największy wybór kaw i akcesoriów

  Największy wybór Akcesoriów i kaw

 • Darmowa dostawa od 199 zł

  Darmowa dostawa Od 199 zł

 • 100 dni na zwrot

  Zwrot produktów Do 100 dni

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wysyłka W 24 godziny

 • Poleca nas 100 % Klientów

  Poleca nas 100% Klientów

 • Największy wybór kaw i akcesoriów

  Największy wybór Akcesoriów i kaw

 • Darmowa dostawa od 199 zł

  Darmowa dostawa Od 199 zł

 • 100 dni na zwrot

  Zwrot produktów Do 100 dni

NASZE MARKI

Skontaktuj się z Nami

Bądź blisko Nas

W celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie korzystamy z plików cookies, korzystając ze sklepu akceptujesz politykę znajdującą się na stronie Polityka Prywatności. Życzymy udanych zakupów.