Ekspresy Dr Coffee

Ilość produktów: 2

Dr.coffe - exploring coffee secrets

Ekspresy dr Coffee to kolejna część naszej oferty. Ekspresy są niezwykle wydajne i odporne na wszelkiego typu uszkodzenia, doskonale sprawdzą się w restauracji, w kawiarni, w hotelu, w biurze czy w sklepie. Wśród zalet urządzeń wymienionej firmy wymienić możemy łatwą obsługę, bezproblemowe utrzymanie w czystoś...

Dr.coffe - exploring coffee secrets

Ekspresy dr Coffee to kolejna część naszej oferty. Ekspresy są niezwykle wydajne i odporne na wszelkiego typu uszkodzenia, doskonale sprawdzą się w restauracji, w kawiarni, w hotelu, w biurze czy w sklepie. Wśród zalet urządzeń wymienionej firmy wymienić możemy łatwą obsługę, bezproblemowe utrzymanie w czystości czy doskonałą wydajność.

Ciesz się wyjątkowym smakiem kawy już dziś! Zapraszamy na zakupy, a w przypadku pytań do kontaktu.

Czytaj więcej...
Sortuj wg

Parametry

Dzienna wydajność

Kolor obudowy

Wyświetlacz

Spieniacz

Bluetooth

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Najlepsze propozycje

Ekspresy z logo dr Coffe znajdują zastosowanie zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak również w biurach, firmach, hotelach, kawiarniach czy sklepach. Wspomniane urządzenia działają wydajnie, wyróżniają się designem i intuicją obsługą i co najważniejsze, umożliwiają przygotowanie wyjątkowych, aromatycznych kaw, między innymi espresso, latte macchiato, caffe crema czy cappuccino. Zainteresowani takim zakupem do wyboru mają modele o różnych parametrach i w szerokim przedziale cenowym.

Ekspresy dr Coffee

Ekspresy dr Coffee  to gwarancja wyśmienitych kaw, których przygotowanie przebiega sprawnie i bez najmniejszych problemów. Jakie jeszcze zalety mają omawiane urządzenia? Wymienić tutaj możemy zaawansowany system zaparzający, młynek z płaskim ceramicznym żarnem, który doskonale mieli ziarna czy kolorowy wyświetlacz dotykowy sprawiający, że obsługa ekspresu nie sprawia najmniejszych problemów.

Ekspres dr Coffee ‒ szeroka oferta

Na co zwrócić uwagę, wybierając ekspres do kawy? Przede wszystkim ważna jest moc urządzenia ‒ moc na wpływ na szybkość nagrzewania wody, a co za tym idzie, na czas oczekiwania na kawę ‒ im wyższa moc ekspresu, tym krócej będziemy czekać na  filiżankę  kawy. Kolejnym  istotnym parametrem jest ciśnienie ‒ to właśnie od ciśnienia uzależnione jest to, jakiego rodzaju kawy będziemy mogli przygotować. Inne kwestie to pojemność pojemników na ziarna, wodę i skropliny oraz wymiary ekspresu ‒ wielkość ekspresu w szczególności ważna jest w przypadku osób dysponujących ograniczoną przestrzenią. 

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wysyłka W 24 godziny

 • Poleca nas 100 % Klientów

  Poleca nas 100% Klientów

 • Największy wybór kaw i akcesoriów

  Największy wybór Akcesoriów i kaw

 • Darmowa dostawa od 199 zł

  Darmowa dostawa Od 199 zł

 • 100 dni na zwrot

  Zwrot produktów Do 100 dni

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wysyłka W 24 godziny

 • Poleca nas 100 % Klientów

  Poleca nas 100% Klientów

 • Największy wybór kaw i akcesoriów

  Największy wybór Akcesoriów i kaw

 • Darmowa dostawa od 199 zł

  Darmowa dostawa Od 199 zł

 • 100 dni na zwrot

  Zwrot produktów Do 100 dni

NASZE MARKI

Skontaktuj się z Nami

Bądź blisko Nas

W celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie korzystamy z plików cookies, korzystając ze sklepu akceptujesz politykę znajdującą się na stronie Polityka Prywatności. Życzymy udanych zakupów.