Ekspresy JURA

Ilość produktów: 43

Jura Poland

Najlepsze na rynku ekspresy klasy premium: JURA - to wyznacznik jakości, niezawodności i szwajcarskiej perfekcji. Innowacyjność, precyzja, niezawodność, zrównoważony rozwój i serwis są wpisane w tradycję działalności firmy JURA. To szwajcarskie przedsiębiorstwo jest jedyną firmą na świecie, której przedmiotem działalności są wyłącznie automatyc...

Jura Poland

Najlepsze na rynku ekspresy klasy premium: JURA - to wyznacznik jakości, niezawodności i szwajcarskiej perfekcji. Innowacyjność, precyzja, niezawodność, zrównoważony rozwój i serwis są wpisane w tradycję działalności firmy JURA. To szwajcarskie przedsiębiorstwo jest jedyną firmą na świecie, której przedmiotem działalności są wyłącznie automatyczne ekspresy do kawy klasy Premium.

Ekspresy domowe Jura

Ekspresy domowe Jura

Ekspresy profesjonalne Jura

Ekspresy profesjonalne Jura

Akcesoria Jura

Akcesoria Jura

Produkty do konserwacji Jura

Produkty do konserwacji Jura

O marce Jura

O marce Jura

Oferujemy ekspresy klasy premium firmy Jura. Szwajcarska precyzja, nowoczesny design i mistrzowska jakość kawy to największe zalety prezentowanych modeli. Ekspresy wyposażone są w młynki z udoskonalonymi kątami cięcia, dzięki czemu zachowany zostaje aromat kawy, innowacyjną dyszę do spieniania mleka, czy opcję regulacji temperatury mleka i pianki.

Za pomocą ekspresu w kilka sekund przygotować można zarówno kawę klasyczną, jak również inne kawowe specjały. Ekspresy sprawdzą się zarówno w domowej, jak i restauracyjnej czy biurowej kuchni. Zapraszamy na zakupy! 

Czytaj więcej...
Pokaż
Sortuj wg

Parametry

Producent

Dzienna wydajność

Kolor obudowy

Wyświetlacz

Spieniacz

Bluetooth

Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów

Ekspres Jura

Jura to jeden z czołowych producentów ekspresów do kawy. Automatyczne ekspresy z logo wymienionego producenta wyróżniają się wydajnością, nowoczesnym designem oraz intuicyjną obsługą. W większości przypadków za pomocą jednego przycisku przygotujemy zarówno espresso, jak również cappuccino czy latte macchiato. Liczne zalety sprawiają, że ekspresy Jura pojawiają się zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak również w biurach, firmach, kawiarniach i restauracjach.

Jaki ekspres wybrać?

Wybór ekspresów z logo omawianego producenta jest naprawdę szeroki. W zależności od preferencji i potrzeb, zainteresowani do wyboru mają ekspresy różniące się mocą, ciśnieniem, wielkością pojemników na wodę, skropliny i ziarna kawy oraz designem. Modele wdubowane mają młynki z udoskonalonymi kątami cięcia, wyposażone zostały także w systemy czyszczenia i odkamieniania. Warto też podkreślić, że ekspresy są bardzo intuicyjne w obsłudze.

Ekspresy do kawy ‒ szeroki wybór

Jak już wspomnieliśmy powyżej, wybór ekspresów Jura jest dość duży. Znajdziemy wiele propozycji urządzeń do standardowego użytku w zaciszu własnego domu, jak również tych przeznaczonych do bardziej intensywnej eksploatacji ‒ na przykład w biurze czy w kawiarni. Wśród cieszących się największym powodzeniem modeli wymienić możemy takie, jak ekspres Jura A1 Piano, ekspres Jura D6 Piano black, ekspres Jura ENA 8 Touch Black, Jura We8 Chrome. W razie problemów z wyborem ekspresu, warto skorzystać z pomocy specjalisty.

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wysyłka W 24 godziny

 • Poleca nas 100 % Klientów

  Poleca nas 100% Klientów

 • Największy wybór kaw i akcesoriów

  Największy wybór Akcesoriów i kaw

 • Darmowa dostawa od 199 zł

  Darmowa dostawa Od 199 zł

 • 100 dni na zwrot

  Zwrot produktów Do 100 dni

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wysyłka W 24 godziny

 • Poleca nas 100 % Klientów

  Poleca nas 100% Klientów

 • Największy wybór kaw i akcesoriów

  Największy wybór Akcesoriów i kaw

 • Darmowa dostawa od 199 zł

  Darmowa dostawa Od 199 zł

 • 100 dni na zwrot

  Zwrot produktów Do 100 dni

NASZE MARKI

Skontaktuj się z Nami

Bądź blisko Nas

W celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie korzystamy z plików cookies, korzystając ze sklepu akceptujesz politykę znajdującą się na stronie Polityka Prywatności. Życzymy udanych zakupów.