Ekspresy Melitta

Ilość produktów: 19

Ekspresy Melitta do użytku domowego i małych biur.

Kolejną częścią naszej oferty są ekspresy Melitta. To wydajne, nowoczesne urządzenia, dzięki którym za pomocą jednego przycisku przygotować można café crème, espresso, cappuccino, latte macchiato i wiele innych specjałów kawowych ‒ istnieje też możliwość programowania własnych przepisów. Urządze...

Ekspresy Melitta do użytku domowego i małych biur.

Kolejną częścią naszej oferty są ekspresy Melitta. To wydajne, nowoczesne urządzenia, dzięki którym za pomocą jednego przycisku przygotować można café crème, espresso, cappuccino, latte macchiato i wiele innych specjałów kawowych ‒ istnieje też możliwość programowania własnych przepisów. Urządzenia wyposażone są w płytkę grzewczą na filiżanki i inne przydatne funkcje.

Ekspresy są intuicyjne w obsłudze, dostępne są również modele, które można obsługiwać za pomocą aplikacji w smartfonie, Zapraszamy na zakupy!

Czytaj więcej...
Pokaż
Sortuj wg

Parametry

Producent

Dzienna wydajność

Kolor obudowy

Wyświetlacz

Spieniacz

Bluetooth

Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Ekspres Melitta

Miłośnicy aromatycznej, pysznej kawy z całą pewnością docenią ekspresy Melitta, niemieckiej firmy, która od lat cieszy się zaufaniem. Nowoczesne ekspresy ciśnieniowe z logo wspomnianego producenta to gwarancja sprawnego przygotowania kaw czarnych i mlecznych. Wśród największych zalet omawianych urządzeń znajdują się intuicyjna obsługa, indywidualny wybór wielkości, mocy i temperatury kawy, design, niezawodność i wydajność. Warto też podkreślić, że niektórymi urządzeniami można sterować za pomocą smartfona.

Melitta - duży wybór ekspresów

Z logo Melitta dostępne są ekspresy o różnych parametrach i w szerokim przedziale cenowym. Wybierać możemy między urządzeniami wyposażonymi w szereg przydatnych funkcji, na przykład takimi, jak spienianie mleka, łatwe czyszczenie i odkamienianie, regulowana wysokość wylewki. Wśród cieszących się największą popularnością modeli znajdują się takie, jak Melitta Solo & Perfect Milk, Melitta Passione OT, Melitta CI Touch i wiele innych.

Melitta ‒ jaki ekspres wybrać?

Wybór ekspresów do kawy jest bardzo duży, na jakich parametrach w szczególności warto skupić się, szukając tego idealnego modelu? Tutaj ważna jest moc, czyli wyrażana w watach moc grzałki, od której uzależniony jest czas nagrzewania wody. Kolejnym parametrem jest ciśnienie ekspresu, które ma wpływ na to, jakie kawy będziemy mogli przygotować. Inne kwestie to wymiary ekspresu, funkcje dodatkowe, wielkość pojemników na kawę, wodę i skropliny.

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wysyłka W 24 godziny

 • Poleca nas 100 % Klientów

  Poleca nas 100% Klientów

 • Największy wybór kaw i akcesoriów

  Największy wybór Akcesoriów i kaw

 • Darmowa dostawa od 199 zł

  Darmowa dostawa Od 199 zł

 • 100 dni na zwrot

  Zwrot produktów Do 100 dni

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wysyłka W 24 godziny

 • Poleca nas 100 % Klientów

  Poleca nas 100% Klientów

 • Największy wybór kaw i akcesoriów

  Największy wybór Akcesoriów i kaw

 • Darmowa dostawa od 199 zł

  Darmowa dostawa Od 199 zł

 • 100 dni na zwrot

  Zwrot produktów Do 100 dni

NASZE MARKI

Skontaktuj się z Nami

Bądź blisko Nas

W celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie korzystamy z plików cookies, korzystając ze sklepu akceptujesz politykę znajdującą się na stronie Polityka Prywatności. Życzymy udanych zakupów.