Ekspresy Saeco Aulika

Ilość produktów: 9

Profesjonalne ekspresy z linii Saeco Professional przeznaczone do biur i gastronomii.

Oferujemy przeznaczone do biur, firm i lokali gastronomicznych ekspresy Saeco Aulika. Ekspresy są intuicyjne w obsłudze, wydajne i bezproblemowe w czyszczeniu. Wśród naszych propozycji znajdziecie bardzo wydajne modele z dużymi zbiornikami na wodę, kawę i fusy....

Profesjonalne ekspresy z linii Saeco Professional przeznaczone do biur i gastronomii.

Oferujemy przeznaczone do biur, firm i lokali gastronomicznych ekspresy Saeco Aulika. Ekspresy są intuicyjne w obsłudze, wydajne i bezproblemowe w czyszczeniu. Wśród naszych propozycji znajdziecie bardzo wydajne modele z dużymi zbiornikami na wodę, kawę i fusy. Za pomocą ekspresu w klika sekund przygotować można smaczne, aromatyczne cappuccino, latte macchiato czy espresso.

Zapraszamy na zakupy!

Czytaj więcej...
Sortuj wg

Parametry

Producent

Dzienna wydajność

Kolor obudowy

Wyświetlacz

Spieniacz

Bluetooth

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Tanie Ekspresy Saeco

Saeco to włoski producent ekspresów do kawy, który na rynku działa od 1981 roku. Ekspresy z logo Saeco od lat cieszą się niesłabnącym zaufaniem wśród osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Co więcej, ekspresy Saeco, dzięki swej wydajności i dużym pojemnikom na wodę, kawę i skropliny często stanowią element wyposażenia restauracji i kawiarni. Zainteresowani kupnem ekspresu Seaco wybierać mogą między modelami o różnych parametrach, wielkości, z różnymi funkcjami dodatkowymi  i w szerokim przedziale cenowym.

Aromatyczna kawa

Ekspresy Saeco to gwarancja smacznej, aromatycznej kawy. Za pomocą urządzeń wymienionego producenta w kilka sekund przygotujemy wyśmienite espresso, jak również kawy mleczne, między innymi cappuccino, latte macchiato i inne napary o różnej mocy i wielkości.

Warto podkreslić, że ekspresy wyposażone są w duże, graficzne wyświetlacze, dzięki którym obsługa jest niezwykle intuicyjna i nie sprawia problemu nawet osobom, które do tej pory nie korzystały z ekspresów.

Ekspresy do kawy od Saeko

Dlaczego ekspresy Saeco cieszą się coraz większym uznaniem? Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele, przede wszystkim są to urządzenia wyróżniające się wydajnością i bezawaryjnością. Kolejne zalety to stanowiące gwarancję dobrze zmielonych ziaren ceramiczne młynki, system One Touch Cappuccino, dzięki któremu kawę przygotować można za pomocą jednego przycisku, jak również program automatycznego czyszczenia i odwapniania. Nie sposób pominąć tutaj nowoczesnego designu ‒ ekspersy doskonale prezentują się z nowoczesnych, jak i w klasycznych kuchniach.

Szukasz innych ekspresów do kawy? Sprawdź też Ekspresy JURA, MELITTA, NIVONA, SAECO, WMF.

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wysyłka W 24 godziny

 • Poleca nas 100 % Klientów

  Poleca nas 100% Klientów

 • Największy wybór kaw i akcesoriów

  Największy wybór Akcesoriów i kaw

 • Darmowa dostawa od 199 zł

  Darmowa dostawa Od 199 zł

 • 100 dni na zwrot

  Zwrot produktów Do 100 dni

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wysyłka W 24 godziny

 • Poleca nas 100 % Klientów

  Poleca nas 100% Klientów

 • Największy wybór kaw i akcesoriów

  Największy wybór Akcesoriów i kaw

 • Darmowa dostawa od 199 zł

  Darmowa dostawa Od 199 zł

 • 100 dni na zwrot

  Zwrot produktów Do 100 dni

NASZE MARKI

Skontaktuj się z Nami

Bądź blisko Nas

W celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie korzystamy z plików cookies, korzystając ze sklepu akceptujesz politykę znajdującą się na stronie Polityka Prywatności. Życzymy udanych zakupów.