Ekspresy Saeco - Najpopularniejsze TOP 5 - 2020

Szukasz ekspresu do kawy, który sprawdzi się w domowej kuchni lub w biurze? A może potrzebujesz ekspresu do restauracji, kawiarni lub innego lokalu gastronomicznego? Tutaj doskonale sprawdzą się ekspresy ciśnieniowe Saeco. Co warto wiedzieć na temat urządzeń wymienionego producenta i które modele w szczególności są godne uwagi? Zachęcamy do lektury!

Ekspresy Saeco - TOP 5

Ekspresy do kawy od  Saeco ‒ najpopularniejsze modele

Saeco to włoski producent, który na rynku działa od 1981 roku. Możliwość sprawnego przygotowania kaw, które robią wrażenie na najbardziej wymagających kawoszach, bezproblemowa konserwacja i nowoczesny design  to tylko niektóre z zalet urządzeń z logo Saeco.

Jakie modele wymienionego producenta cieszą się największą popularnością? Poniżej krótki ranking.

1. Saeco Lirika Silver Plus

Saeco Lirika Silver Plus

Za pomocą ekspresu w kilka sekund przygotujemy smaczne, aromatyczne kawy. Urządzenie w szczególności dedykowane jest do małych i średnich biur. Ekspres wyposażony został w młynek ceramiczny, mielący na bieżąco ziarna kawy, wyjmowany moduł zaparzający oraz duży, czytelny wyświetlacz, który sprawia, że obsługa jest bardzo intuicyjna i nie sprawia najmniejszych problemów nawet osobom starszym czy mającym słaby wzrok.

2. Saeco Lirika OTC

Saeco Lirika OTC

Urządzenie umożliwia sprawne przygotowanie między innymi kaw takich, jak espresso, cappuccino, latte macchiato, wyposażone jest również w funkcję spieniania mleka i gorącej wody. Warto podkreślić, że przygotowanie kaw mlecznych odbywa się w pełni automatycznie, nie ma konieczności przestawiania filiżanki pod inną wylewkę. Urządzenie działa bardzo wydajnie i wyróżnia się nowoczesnym designem.

3. Saeco Aulika Focus Silver

Saeco Aulika Focus Silver

Ciśnienie ekspresu to 15 barów, moc 1400 W, pojemność zbiornika na wodę 2,2 l, pojemnik na kawę ziarnistą ‒ 350 g. Dużą zaletą ekspresu jest funkcja One Touch Cappuccino, umożliwiająca automatyczne przygotowanie kaw mlecznych. Ekspres idealnie sprawdzi się w biurze, w firmie, a nawet w restauracji, działa bardzo wydajnie i jest bezproblemowy w konserwacji.

4. Saeco Aulika EVO TOP HSC Black

Saeco Aulika EVO TOP HSC Black

Proponowany ekspres ciśnieniowy doskonale sprawdzi się w biurach i firmach, jak również w lokalach gastronomicznych. Urządzenie wyposażone jest w duży pojemniki na kawę ziarnistą — 1000 gr, w zbiornik na wodę o pojemności  4 l oraz w pojemnik na fusy na 40 kaw.  Moc ekspresu to 1400 W, ciśnienie 15 barów. Wśród zalet ekspresu wymienić możemy opcję podgrzewania filiżanek, programy automatycznego czyszczenia i odwapniania oraz intuicyjną obsługę.

5. Saeco Aulika TOP HSC Antracite

Saeco Aulika TOP HSC Antracite

Przygotowanie kaw mlecznych, czyli cappuccino i  latte macchiato odbywa się w pełni automatycznie – po naciśnięciu jednego przycisku. Ekspres wyposażony jest w bardzo duże zbiorniki na wodę i ziarna kawy, co jest dużym plusem, gdy z urządzenia korzysta wielu użytkowników. Podświetlane przyciski, duży wyświetlacz i doskonała wydajność - do 100 kaw dziennie, sprawiają, że ekspres cieszy się dużą popularnością.

Podsumowanie

Smaczna, aromatyczna kawa każdemu potrafi poprawić nastrój. Właśnie dlatego na zakup porządnego ekspresu decyduje się coraz więcej osób. Istotne jednak, by ekspres, który zakupimy działał wydajnie, był bezproblemowy w konserwacji i wyposażony w interesujące nas funkcje dodatkowe. Wszystkim zainteresowanym polecamy ekspresy Saeco.

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wysyłka W 24 godziny

 • Poleca nas 100 % Klientów

  Poleca nas 100% Klientów

 • Największy wybór kaw i akcesoriów

  Największy wybór Akcesoriów i kaw

 • Darmowa dostawa od 199 zł

  Darmowa dostawa Od 199 zł

 • 100 dni na zwrot

  Zwrot produktów Do 100 dni

NASZE MARKI

Skontaktuj się z Nami

Bądź blisko Nas

W celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie korzystamy z plików cookies, korzystając ze sklepu akceptujesz politykę znajdującą się na stronie Polityka Prywatności. Życzymy udanych zakupów.