Sir William's

Ilość produktów: 0

Świat aromatów i smaków herbaty to podróż przez wszystkie kontynenty. Najlepsze gatunki krzewu herbacianego zawsze były owocem wielkiej miłości i troski.

O uprawy i ich rozwój dbały elity. Angielscy królowie rozsmakowali się w herbacie pochodzącej z Cejlonu, afrykańscy wodzowie uwielbiali napary z rooibos, chińscy cesarze dbali o wysublimowan...

Świat aromatów i smaków herbaty to podróż przez wszystkie kontynenty. Najlepsze gatunki krzewu herbacianego zawsze były owocem wielkiej miłości i troski.

O uprawy i ich rozwój dbały elity. Angielscy królowie rozsmakowali się w herbacie pochodzącej z Cejlonu, afrykańscy wodzowie uwielbiali napary z rooibos, chińscy cesarze dbali o wysublimowane gatunki herbat zielonych i białych, a na japońskim dworze odbywano wielogodzinny ceremoniał parzenia herbaty zielonej. Nawet w Ameryce Południowej delektowano się aromatycznym i pobudzającym naparem Yerba Mate.

Herbaty Sir William's to połączenie tych tradycji i dobrego smaku. Wszystkie gatunki są efektem wieloletnich poszukiwań, testów, konsultacji i pogłębiania wiedzy o najlepszych herbatach. Najsłynniejsze i najbardziej cenione odmiany są jak diamenty. Ich odnalezienie to sztuka, która udała się niewielu. Doskonała herbata to bowiem nie tylko smak lecz również kultura jej spożywania, od zaparzenia po sposób serwowania.
Różne gatunki i kompozycje smakowe mają swoje korzenie w kulturach całego świata. Sir William's pozwala rozsmakować się w magii tych złocistych aromatycznych naparów pachnących orientem, luksusem i przyjemnością. To podróż do królewskiego świata pełnego tego co najlepsze.
Czytaj więcej...
Sortuj wg

Parametry

Ta kategoria nie ma produktów.
 • Wysyłka w 24 godziny

  Wysyłka W 24 godziny

 • Poleca nas 100 % Klientów

  Poleca nas 100% Klientów

 • Największy wybór kaw i akcesoriów

  Największy wybór Akcesoriów i kaw

 • Darmowa dostawa od 199 zł

  Darmowa dostawa Od 199 zł

 • 100 dni na zwrot

  Zwrot produktów Do 100 dni

NASZE MARKI

Skontaktuj się z Nami

Bądź blisko Nas

W celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie korzystamy z plików cookies, korzystając ze sklepu akceptujesz politykę znajdującą się na stronie Polityka Prywatności. Życzymy udanych zakupów.