Saeco PHEDRA EVO CAPPUCCINO ze stałym podłączeniem wody!

Ekspres Saeco PHEDRA EVO CAPPUCCINO - używany

Wysyłka w 24h
2 460,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Inżynierowie Saeco, tworząc model Phedra EVO Cappuccino, weszli na nowy poziom stylistyki i designu. Ekspres ten jest prawdziwym szczytem elegancji i będzie stanowił element ozdobny każdego miejsca w którym się znajdzie! Błyszczący, czarny front połączony z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem oraz ciekawymi, nowoczesnymi aplikacjami daje rewelacyjny efekt, który przykuwa wzrok!

 

Ekspres używany, posiada ślady użytkowania, w pełni sprawny.

Do obejrzenia w naszym salonie w Gdańsku. Jeżeli chcesz więcej zdjęć prosimy o kontakt.

Gwarancja:

14 dni.

Uniwersalność.

Ekspres Phedra EVO Cappuccino daje użytkownikowi dużą swobodę co do przeznaczenia. Wszystko dlatego, że urządzenie można podłączyć bezpośrednio do sieci wodociągowej. To właśnie sprawia, że jest to ekspres niesamowicie uniwersalny i z pewnością znajdziesz dla niego miejsce w swoim biurze czy lokalu.

Duża moc, mały rozmiar.

Pomimo swoich rewelacyjnych osiągów, ekspres nie ma dużych rozmiarów. Zaledwie 39 cm szerokości, 70 cm wysokości oraz 50 cm głębokości sprawia, że urządzenie nie zajmuje dużo miejsca i idealnie wpasuje się do każdego wnętrza. Dodatkowo ozdobi je swoim nowoczesnym i eleganckim wyglądem!

Brak opinii
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.