Odkamieniacz URNEX 1L

Odkamieniacz URNEX 1L

Wysyłka w 24h
63,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Odkamieniacz do ekspresów firmy Urnex do usuwania kamienia w ekspresach ciśnieniowych. Usuwa osad wapienny powstający w wyniku podgrzewania wody.

 

Nietoksyczny, biodegradowalny i bezpieczny odkamieniacz do ekspresów.
Służy do szybkiego i efektywnego odkamieniania zbiorników i elementów grzewczych.
Dostępny w litrowych butelkach z dołączoną miarką.

Specjalnie opracowany do usuwania kamienia ze zbiorników z ciepłą wodą oraz elementów ekspresów do kawy. Usuwając osady mineralne, pozwala pracować urządzeniom z optymalną wydajnością. Dzięki zastosowaniu formuły cieczy pozwala na kontrolowane i łatwe użycie podczas odkamieniania. Dzięki nietoksyczności i biodegradowalności może być stosowany zarówno do użytku domowego jak i przemysłowego.

Tylko regularne usuwanie osadów wapiennych pozwoli na długie, sprawne działanie ekspresu, a ponadto pozwoli na uniknięcie potencjalnych uszkodzeń i kosztownych napraw.

Rodzaj
Odkamieniacze
Urnex
Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.