Ekspres Melitta Avanza Szczotkowane Aluminium + 2kg kawy Gratis!!!
Ekspres Melitta Avanza Szczotkowane Aluminium + 2kg kawy Gratis!!!
Ekspres Melitta Avanza Szczotkowane Aluminium + 2kg kawy Gratis!!!
Ekspres Melitta Avanza Szczotkowane Aluminium + 2kg kawy Gratis!!!
Ekspres Melitta Avanza Szczotkowane Aluminium + 2kg kawy Gratis!!!
Ekspres Melitta Avanza Szczotkowane Aluminium + 2kg kawy Gratis!!!

Ekspres Melitta Avanza Szczotkowane Aluminium

Na zamówienie
2 199,00 zł
Brutto

Melitta Avanza®

Niewielki ekspres automatyczny - wielka przyjemność z kawy! Melitta Avanza® to jeden z najmniejszych w pełni automatycznych ekspresów do kawy na rynku, który zachwyca swoją funkcjonalnością, cechami i wyglądem. Możesz wybrać między espresso, café crème, latte macchiato i cappuccino. Avanza® cechuje się niezwykłym designem i równie zachwycającymi funkcjami.

 

4786_CI-Touch_Icons_333x273_Super-Silent

Młynek cichy jak szept. Możesz napić się świeżo mielonej kawy, kiedy inni domownicy jeszcze śpią. Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy posiada stalowy, stożkowy młynek, który szybko i cicho mieli ziarna kawy.

6981_Purista_Icons_333x273_favourite.png

Funkcja ulubionej kawy. Wiesz czego chcesz i chcesz mieć to szybko? Zapisz preferowaną moc i ilość kawy. Potem wystarczy wcisnąć przycisk ulubionej kawy. Resztę wykona Twój w pełni automatyczny ekspres. 

6981_Purista_Icons_333x273_aromatic.png

Aromatyczna przyjemność z kawy. Nowe sterowanie pompą gwarantuje idealny czas kontaktu kawy z wodą. Teraz możesz rozkoszować się dwoma klasykami, espresso i café crème, z jeszcze bardziej udoskonalonym smakiem i aromatem.

Regulowana moc kawy. 6981_Purista_Icons_333x273_staerke.pngMocna rano, ale niekoniecznie wieczorem? Tak jak lubisz - intensywność mocy kawy jest łatwa do dostosowania zgodnie z Twoim gustem, od łagodnej poprzez standardową aż po mocną. Oczywiście możesz także dostosować ilość kawy. Różnorodność - dokładnie tak, jak lubisz.

6981_Purista_Icons_333x273_aes.png

Aroma-Extraction-System (A.E.S.) – Wstępne parzenie. Więcej smaku, dzięki wstępnemu parzeniu: Świeżo zmielona kawa jest zwilżana przed właściwym parzeniem. W rezultacie smaki rozpuszczają się lepiej i gdzie kończą? W Twojej kawie, oczywiście.

6981_Purista_Icons_333x273_service.png

Przycisk serwisowy. Cenisz prostotę? Oczywiście! Przycisk serwisowy zapewnia łatwy dostęp do programu czyszczenia i odkamieniania, ustawień temperatury parzenia i twardości wody oraz do funkcji automatycznego wyłączania. Wymiana filtra to również nic trudnego.

6981_Purista_Icons_333x273_doublecup.png

Tryb dwóch filiżanek. Razem lepiej – tryb dwóch filiżanek (Double Cup) umożliwia przygotowanie dwóch filiżanek espresso lub café crème jednocześnie. To oczywiście doskonałe rozwiązanie również dla tych, którzy piją dużo kawy.

6981_Purista_Icons_333x273_antiscratch.p

Anti-Scratch. Nowo zaprojektowana tacka ociekowa ze stali nierdzewnej posiada wkładkę wykonaną z wysokiej jakości plastiku, odpornego na zarysowania.

6981_Purista_Icons_333x273_brueheinheit.

Wyjmowana jednostka zaparzania. Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo wyczyścić. Wnętrze urządzenia jest dzięki temu również łatwo dostępne i można je bez problemu czyścić.

Dzienna wydajność
od 1 do 50 kaw
Kolor obudowy
Aluminium
Wyświetlacz
z symbolami
Spieniacz
bez "One Touch"
Brak opinii

Zobacz także

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.