Ekspres WMF 1100
Ekspres WMF 1100
Ekspres WMF 1100
Ekspres WMF 1100
Ekspres WMF 1100
Ekspres WMF 1100
Ekspres WMF 1100
Ekspres WMF 1100
Ekspres WMF 1100
Ekspres WMF 1100

Ekspres WMF 1100

WMF 1100

WMF 1100 to samoobsługowy ekspres o wydajności do 80 kaw dziennie. Sprawdza się w biurach, hotelach, stacjach paliw i w mniejszej gastronomii.

 
  • WMF 1100 to najmniejszy z ekspresów superautomatycznych WMF. Jest to doskonały ekspres automatyczny do biura w którym pracuje do 50 osób. Wykorzystaj niesamowite możliwości ustawienia wszelkich parametrów dotyczących kawy, mleka, wody czy pary wodnej. Przyrządzaj napoje takie jak lubisz.

  • Ekspres posiada niewielkie rozmiary, jednak spełnia wszelkie wymagania jakie można mieć wobec ekspresu automatycznego. W ekspresie możesz ustawić 40 różnych napojów jednocześnie. Lubisz gorącą czekoladę? Wystarczy, że klikniesz jej ikonę i będziesz mógł się delektować idealną czekoladą.

  • Bardzo łatwa obsługa za pomocą czytelnego dotykowego dużego ekranu sprawi, że z dużą przyjemnością będziesz przygotowywać swój ulubiony napój. Ekspres posiada system automatycznego spieniania mleka.

  • W ekspresie zastosowane zostały systemy automatycznego czyszczenia ekspresu, natomiast Twoja obsługa ekspresu związana z zachowaniem jego czystości jest ograniczona do minimum.

  • Opcje spieniania mleka:

BASIC MILK – Gorące mleko, gorące mleko spienione. Dozowanie gorącego mleka i gorącej pianki mlecznej odbywa się na zasadzie podciśnienia (samoczynny zaciąg mleka poprzez silikonowy wężyk)

basic_milk1.jpg

BASIC STEAM – Gorące napoje, gorące mleko, gorące mleko spienione. Ręczne spienianie za pomocą dyszy spieniającej.

basic_steam1.jpg

  • PLUG&CLEAN

Automatyczny system mycia i dezynfekcji sekcji mleka za pomocą gorącej wody oraz pary. Po uruchomieniu, sekcja mleka zostanie przepłukana gorącą wodą oraz gorącą parą. Głowica powinna być myta ręcznie co najmniej raz w tygodniu lub częściej o ile zachodzi taka potrzeba.

  • SteamJet 

Podgrzewanie filiżanek za pomocą gorącej pary

Dzienna wydajność
powyżej 50 kaw
Kolor obudowy
Srebrny
Wyświetlacz
dotykowy
Spieniacz
"One Touch"
WMF
Brak opinii

Zobacz także

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.