Melitta Caffeo CI Pure Black

Ekspres Melitta Caffeo CI Pure Black

Na zamówienie
2 999,00 zł
Brutto

Cenisz sobie wygodę i różnorodność? Bardzo dobrze. Doceniasz łatwą obsługę? Oczywiście, to zrozumiałe. Caffeo CI Pure Black ma szeroki zakres funkcji, a jednocześnie jest bardzo łatwy w użyciu. Nadaje się do domu jak i do małego biura.

 

Melitta Caffeo Ci posiada przyciski do wyboru napojów kawowych, co czyni ją prostą i intuicyjną w obsłudze.

 

Ręczny wybór rodzaju ziaren

Dwukomorowy pojemnik “Bean Select” można napełnić dwoma rodzajami ziaren kawy.
Dla przykładu: delikatne, łagodne ziarna kawy umieszcza się w jednej komorze, a aromatyczne, mocniej palone pod espresso w drugiej.

 

 

 

Technologia filtra Pro Aqua

By jeszcze bardziej poprawić smak kawy, użyj filtra do wody Melitta® Pro Aqua. Co więcej, jeżeli go używasz, Twój ekspres musi być odkamieniany rzadziej. Dlaczego? To logiczne: filtr zapobiega osadzaniu się kamienia w układzie wodnym tak długo, jak to możliwe, ale również poprawia smak i jakość wody. To trochę kosztuje, ale warto.

 

10 rodzajów kawowych

Cenisz sobie różnorodność? Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy spełni wiele Twoich życzeń. Wybierz cztery klasyki – espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato – za pomocą lekkiego dotknięcia. Użyj menu, aby przygotować 6 innych kawowych specjałów, takich jak lungo, americano lub espresso macchiato.

Włoski proces przygotowania

Kawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? Dobrze, jeśli znasz oryginalne włoskie receptury. Sprytny włoski proces przygotowywania gwarantuje, że składniki są dodawane we właściwej kolejności. W końcu, kto jest w stanie pamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w przypadku cappuccino jest odwrotnie…

Funkcja oszczędzania energii

Dzięki wyłącznikowi “0 Wat” możesz całkowicie wyłączyć Caffeo Ci® w dowolnym momencie. Programowalny tryb oszczędzania energii i regulowany, automatyczny wyłącznik zapewniają również ekonomiczne korzystanie.

One-Touch – Jedno dotknięcie

Za pomocą Rotary Switch intuicyjnie i bez problemu przejdziesz do ustawień menu. Na co masz ochotę? Espresso, café crème, cappuccino czy latte macchiato? Nie ma nic prostszego. Te specjały kawowe zostały fabrycznie zaprogramowane i można je wybrać jednym dotknięciem. Ciepłe mleko, spienione mleko lub gorąca woda są również łatwo i wygodnie dostępne z One Touch.

 

Łatwe czyszczenie parą

Szybkie i higieniczne – za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni automatyczny ekspres wyczyści części mające kontakt z mlekiem. Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają dokładne czyszczenie. A Ty możesz po prostu cieszyć się kawą.

 

 

Elastyczny, dołączany system mleczny

W zepsutym mleku nie ma nic śmiesznego. Dobrą wiadomością jest to, że system mleczny w dozowniku jest całkowicie oddzielony od systemu kawy i jest łatwy do odłączenia i czyszczenia, a nadający się do zmywania w zmywarce pojemnik na mleko zmieści się w dowolnej lodówce. Pojemnik na mleko dostępny osobno. 

 

Dzienna wydajność
od 1 do 50 kaw
Kolor obudowy
Czarny
Wyświetlacz
tekstowy
Spieniacz
"One Touch"
Brak opinii
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.