Kawiarki

Kawiarka BIALETTI KITTY 4tz
Na zamówienie
165,00 zł
Kawiarka Bialetti Musa Satinata 6tz służy do zaparzania sześciu filiżanek espresso jednocześnie (po 50 ml każda filiżanka, co łącznie daje 300 ml). Dzięki tej kawiarce prawdziwe włoskie espresso przyrządzisz w ciągu kilku minut.
Kawiarka BIALETTI KITTY 4tz Kawiarka BIALETTI KITTY 4tz 2
Na zamówienie
Akcesoria kawowe

Kawiarka BIALETTI KITTY 6tz

129,00 zł
Kawiarka Bialetti Kitty 6tz służy do zaparzania sześciu filiżanek espresso jednocześnie (po 50 ml każda filiżanka, co łącznie daje 300 ml). Dzięki tej kawiarce prawdziwe włoskie espresso przyrządzisz w ciągu kilku minut.
Kawiarka BIALETTI KITTY 4tz Kawiarka BIALETTI KITTY 4tz 2
Na zamówienie
Akcesoria kawowe

Kawiarka BIALETTI KITTY 4tz

129,00 zł
Kawiarka Bialetti Kitty 4tz służy do zaparzania czterech filiżanek espresso jednocześnie (po 50 ml każda filiżanka, co łącznie daje 200 ml). Dzięki tej kawiarce prawdziwe włoskie espresso przyrządzisz w ciągu kilku minut.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Kawiarki w najlepszej cenie

Kawiarki skonstruowane są z trzech części ‒ górnego zbiornika z uszczelką, filtra, w którym umieszczamy kawę, i dolnego zbiornika, w którym podgrzewana jest woda. Podczas podgrzewania woda przepływa przez kawę i przemieszcza się do górnego zbiornika. Po minucie możemy już cieszyć się wyjątkowym smakiem kawy.

W naszej ofercie znajdziecie eleganckie kawiarki o różnej pojemności ‒ umożliwiające przygotowanie 4 lub 6 filiżanek po 50 ml prawdziwego, włoskiego espresso. Kawiarki sprawdzą się zarówno na palnikach gazowych, jak również elektrycznych lub indukcyjnych.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.