Początki naszej działalności sięgają końcówki lat 70-tych, rozpoczynając od naprawy sprzętu AGD. 

Od 2007 roku skupiliśmy się już tylko i wyłącznie na naprawach i serwisie ciśnieniowych ekspresów do kawy różnych firm. Od listopada 2019 nasza główna siedziba serwisu i salonu Arte Cafe znajduje się w dzielnicy Gdańsk Karczemki przy ul. Kalinowej 81. Posiadamy również serwis i salon w Gdańsku przy ul. Nobla 26 oraz Gdyni przy ul. Śląskiej 64. Obecnie jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym firm - Saeco/Philips, Melitta i pogwarancyjnym - Jura, Bosch, Siemens, Nivona, DeLonghi, Krups. Naprawiamy i serwisujemy wszystkie automatyczne, ciśnieniowe ekspresy do kawy.

Od 2011 roku również do naszej oferty wprowadziliśmy dystrybucję i sprzedaż kawy oraz akcesoriów do ekspresów: filtrów wody, odkamieniaczy, itp.
Sprzedajemy ekspresy do kawy tylko najlepszych światowych firm. Produkty są oryginalne, najwyższej jakości, z polską gwarancją.

Zajmujemy się również dzierżawą ekspresów do kawy (na terenie Trójmiasta) oraz profesjonalną kawową obsługą imprez.

Prowadzimy sprzedaż nowych ekspresów marki JURA, NIVONA, MELITTA, DR COFFEE, SAECO PROFESSIONAL, a dzięki bogatemu doświadczeniu gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, jakiej nie spotkasz gdzie indziej!

Jesteśmy jedynym w Trójmieście specjalistycznym salonem i autoryzowanym serwisem (SAECO/Philips, MELITTA, pogwarancyjne: JURA, SIEMENS, BOSCH, NIVONA, DELONGHI, KRUPS) dedykowanym wyłącznie ekspresom do kawy i wszystkiemu co związane jest z wyśmienitą kawą.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.