Ekspresy powystawowe

Saeco PHEDRA EVO CAPPUCCINO ze stałym podłączeniem wody!
Wysyłka w 24h
2 460,00 zł
Inżynierowie Saeco, tworząc model Phedra EVO Cappuccino, weszli na nowy poziom stylistyki i designu. Ekspres ten jest prawdziwym szczytem elegancji i będzie stanowił element ozdobny każdego miejsca w którym się znajdzie! Błyszczący, czarny front połączony z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem oraz ciekawymi, nowoczesnymi aplikacjami daje rewelacyjny efekt,...
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Ekspresy powystawowe - wyprzedaż ekspresów do kawy

Wyprzedaż powystawowych, automatycznych ekspresów do kawy różnych producentów.

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć wyprzedaży ekspresów powystawowych, gdzie można nabyć powystawowe ekspresy do kawy po wykonanym naszym serwisie oraz dogłębnym sprawdzeniu. Wśród naszych propozycji znajdziecie modele do użytku domowego, jak i biurowego, z logo wielu producentów, między innymi Jura. Oferujemy modele o różnych parametrach, nowoczesnym designie i oczywiście w atrakcyjnych cenach.

Jeśli więc szukacie porządnego ekspresu w atrakcyjnej cenie, zapraszamy na zakupy!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.