Kawa przyrządzona w wysokojakościowym ekspresie smakuje o wiele lepiej niż parzona w sposób tradycyjny. Wykorzystując urządzenie wyposażone w młynek, wystarczy wsypać ziarna i po chwili rozkoszować się pysznym, intensywnym napojem. Coraz więcej osób decyduje się na zakup ekspresów ciśnieniowych, które wyposażone są w tę oraz wiele innych funkcji, pozwalających między innymi na przygotowanie ulubionego rodzaju kawy. Jednym z popularniejszych w ostatnim czasie jest niewątpliwie ekspres Melitta Solo & Perfect Milk. Czym wyróżnia się to urządzenie? Czy warto go kupić? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Melitta Solo & Perfect Milk

To nowoczesny ekspres ciśnieniowy do kawy, który jest przeznaczony do użytku domowego. Polecany jest on szczególnie osobom, które doceniają wysoką jakość tego typu urządzeń, a także zależy im na łatwej obsłudze. Nowoczesny design i kunszt wykonania sprawiają, że ekspres ten świetnie prezentuje się w wielu rodzajach wnętrz. Produkt ten można nabyć w dwóch kolorach: czarno-srebrnym oraz srebrnym. Urządzenie to nie zajmuje zbyt dużo miejsca, dlatego można go bez problemu postawić na blacie nawet w niewielkiej kuchni.

Melitta Solo & Perfect Milk pozwala na przygotowanie zarówno czarnej, jak i mlecznej kawy. Ekspres ten został wyposażony w specjalny system spieniania mleka Auto Cappuccinatore, dzięki czemu można bez trudu przygotować smaczną kawę z mlekiem. Spieniacz ten może być wykorzystany również do podgrzania wody. Co istotne, warto dodać, że przy pomocy Melitta Solo & Perfect Milk można przyrządzić na raz aż dwie, czarne kawy lub też dwa espresso.

Obsługa

Ekspres Melitta Solo & Perfect Milk został wyposażony w czytelny panel operacyjny z wyświetlaczem i prostymi symbolami, dzięki czemu przygotowanie aromatycznego napoju jest jeszcze łatwiejsze. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj napoju, nacisnąć przycisk i po chwili cieszyć się z pysznej kawy.

Co więcej, ekspres Melitta Solo & Perfect Milk ma również system Aroma-Extraction System, który automatycznie dobiera ilość zmielonej kawy, co gwarantuje wysoką jakość przygotowanego napoju. Dodatkowo, w urządzeniu tym można swobodnie regulować stopień zmielenia kawy.
Nowoczesna technologia – zalety urządzenia
Urządzenie to ma sporo zalet, dla których warto zdecydować się na jego zakup. Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych.

Parzenie wstępne - Melitta Solo & Perfect Milk uwalnia wspaniały aromat kawy jeszcze przed rozpoczęciem właściwego parzenia.
Wygodna dysza spieniająca – dzięki temu elementowi można przygotować przepyszną piankę w każdej kawie mlecznej.
Regulowana wylewka kawy – osiąga maksymalną wysokość 135 mm, dzięki czemu zmieszczą się pod nią wysokie szklanki do latte.
Kompaktowe urządzenie – nie da się ukryć, że ekspres ciśnieniowy Melitta Solo & Perfect Milk jest jednym z najmniejszych ekspresów do kawy, jakie obecnie są produkowane, dzięki temu zmieści się w każdej kuchni.

Ekspres ciśnieniowy do kawy Melitta Solo & Perfect Milk to nowoczesne urządzenie o innowacyjnym designie, pasujące do praktycznie każdej kuchni. Ekspres ten jest łatwy w obsłudze, gdyż został wyposażony w czytelny panel z ikonkami. Urządzenie to pozwala na przygotowanie na raz aż dwóch, aromatycznych, czarnych kaw. Szukając polecanego i sprawdzonego ekspresu do niewielkich pomieszczeń, np. w bloku, warto nabyć Melitta Solo & Perfect Milk. Jest to sprzęt kompaktowy oraz wysokojakościowy.

Komentarze (0)

Brak komentarzy na ten moment
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Podczas korzystania z naszej strony chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych w celu tworzenia statystyk, w zakresie sesji strony oraz w celu zwiększania bezpieczeństwa na stronie. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę albo przejść do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów plików cookies.